Hotel Praha Imos

Hotel IMOS Praha

Hotel Praha Imos

Moderní levný hotel

Parkování pro auta i autobusy zdarma

Hotel 10-15 minut od centra Prahy

Nový hotel v Praze 9 Čakovicích poskytuje kvalitní ubytování v moderně zařízeném hotelu. Ubytování je možné ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích nebo apartmánech. Pro hosty je k dispozici zdarma parkování na oploceném parkovišti v areálu hotelu.

Internet

V hotelu je zdarma k dispozici nejen Wi-Fi připojení k Internetu, ale i počítač s periferiemi.

Masáže, relax, sport

V nabídce hotelu jsou pro návštěvníky originální thajské masáže, další možnosti nabízí cca 200m vzdálené sportovně relaxační centrum Relax la fabrique. Kromě fitness posilovny, squash centra nabízejí kryosaunu, balneo (sauna, pára, vířivka), sportovní a relaxační masáže, ale třeba i aerobic, cvičení yógy nebo ping-pongové stoly.

Nakupování, obchody

Hotel se nachází v sousedství hypermarketu Globus, který má otevírací dobu až do 22 hodin.

Vedle hypermarketu je čerpací stanice s nejnižšími cenami v širokém okolí a automyčka.

Doprava

MHD, Metro - hotel je od stanice metra Letňany vzdálen 6 minut cesty autobusem MHD (např. linka 140). Do centra je z Letňan to metrem cca 20 minut.

Autem se do hotelu dostanete z dálnice D8 (směr Teplice, Ústí nad Labem), exit Obchodní zóna Čakovice, Letňany.

ODKAZY | Levná ubytování v Praze pro firmy i jednotlivce | Pro zájezdy a skupiny ubytovna v Praze 9 Čakovicích | Levné ubytování v Praze Letňany,Prosek, Čakovice | Levné a akční letenky Praha online systému Královna letenek | GoParking - parkování letiště Praha Ruzyně se levou. | Katalog hotelů, penziónu, apartmánů, hostelů a ubytoven v Praze a okolí přináší Levné ubytování v Praze
Levné ubytování v Praze Valid HTML 4.01 Transitional